Suteryh Hotel
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi | Gratis parkeren | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Het comfortabele Suteryh Hotel La Falda heeft een welgelegen locatie op 25 minuten lopen van gezinsvriendelijke attracties zoals de Naguan Tica.
Cerro La Banderita ligt ongeveer 1 km van dit hotel met 8 kamers en de El Chorrito bevindt zich op 2 km verderop. Binnen 10 minuten rijden tot dit hotel vinden gasten ook de 7 Cascadas. Busstation Terminal de Omnibus is vrij dicht bij Suteryh La Falda gesitueerd.
Een bidet en een douche zijn beschikbaar in de privébadkamers.
El Hornito Santiagueno bevindt zich op 150 meter loopafstand van deze accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Los Hongos3,7 km
- Olaen Race Center4,3 km
- Parque Puma2,1 km
- Museo de Piedras Preciosas3,3 km
- Municipal Museum Captain Juan de Zevallos3 km
- Catedral de la Fe El Altar1,6 km
- Arco de El Vallecito2,4 km
- Diquecito4 km
- Capilla San Cayetano1,3 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Cordoba54 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf comfortabele Suteryh Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van comfortabele Suteryh Hotel te komen. - 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in Suteryh Hotel?
Een privéparkeerplaats is beschikbaar voor gasten van Suteryh Hotel. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in comfortabele Suteryh Hotel uitchecken?
Klanten van comfortabele Suteryh Hotel moeten tot 11:00 uitchecken. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Suteryh Hotel?
Suteryh Hotel biedt Driepersoonskamer en Vierpersoonskamer om eruit te kiezen. - ❓
Wat voor soort zwembad biedt het comfortabele hotel?
Er is een zwembad beschikbaar bij het comfortabele hotel.